Zbij Pionka

Od października 2015 w C@fe Kultura, co czwartek od godziny 16:15, spotykamy się wspólnie i gramy w najróżniejsze gry planszowe.
W swojej prywatnej kolekcji mam już blisko 30 tytułów, a wśród nich takie gry jak: Warhammer: Chaos w Starym Świecie, Talizman: Magia i Miecz, Tajemnicze Domostwo, BANG!, Munchkin, Horror w Arkham, Doom: The Boardgame itp.
Niestety, nie wiele osób wie, że takie spotkania mają miejsce, a jedynie mogło zauważyć systematycznie spotykającą się grupę ludzi zajmujących cały stół pudełkami, figurkami i kolorowymi kartami. To właśnie my Emotikon smile. Aby ułatwić wspólną komunikację i nieco mocniej promować nasze spotkania, postanowiliśmy założyć oficjalną stronę, na której będziemy systematycznie ogłaszać takie informacje jak:
– w co będziemy grać w tym tygodniu lub pytania w co Wy chcielibyście zagrać,
– jakie nowe gry pojawiły się w naszej kolekcji,
– opisy oraz recenzje gier jakie już posiadamy (w przyszłości),
– wszelkie zmiany w naszym harmonogramie spotkań.
Dzięki współpracy z wyżej wspomnianą kawiarnią C@fe Kultura oraz Strzeleckim Ośrodkiem Kultury mamy pewność, że zawsze znajdzie się tam dla nas miejsce oraz mamy możliwość skorzystania z oferty jaką wspomniana kawiarna może nam zaproponować. Nic tak nie umila rozgrywki jak gorąca kawa czy kufel zimnego piwa.
W przyszłości, wraz ze wzrostem zainteresowania, będziemy rozbudowywać naszą kolekcję, organizować konkursy czy dodatkowe spotkania.

 

Zapraszamy do odwiedzenia stron: https://www.facebook.com/Zbij-Pionka-1516285185347701/ oraz https://www.facebook.com/CafeKulturaSOK/?fref=ts

Udostępnij Tweetnij