Ludiversum

Ludiversum to kawiarnia stworzona dla wszystkich lubiących dobrą zabawę przy grach planszowych, zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych graczy.
Nazwa wzięła się z połączenia dwóch łacińskich słów: ludi (gry, zabawy) oraz universum (świat), ponieważ przekraczając progi Ludiversum wkracza się do barwnego i fascynującego świata gier planszowych.
Lokal otwarty jest przez cały tydzień, w godzinach 15.00-23.00. Na miejscu można napić się kawy, herbaty, piwa oraz zjeść pyszne ciasto. Dla klientów za darmo dostępna jest biblioteka gier oferująca ponad 250 gier do wyboru: klasyków, nowości, a także unikatów. Listę dostępnych gier można znaleźć pod adresem: http://ludiversum.nazwa.pl/gry.html, przy czym wybór gier stale się powiększa i każdego tygodnia w ofercie pojawiają się kolejne tytuły.
Aby być na bieżące najlepiej śledzić informacje na facebookowym fanpejdżu: http://www.facebook.com/ludiversum/. Pojawiają się tam najważniejsze informacje dotyczące funkcjonowania lokalu czy rozszerzania oferty gier, a także zaproszenia na organizowane wydarzenia.

 

LUDIVERSUM

ul. Kamienna 7/1

40-067 Katowice

tel. 664780074
Udostępnij Tweetnij