Klub Fantastyki – Ruda Mithrilu

Ruda Śląska to fantastyczne miasto. Nie sposób się tu nudzić, kiedy dzieje się tak dużo… A już od 4 sierpnia dzieje się jeszcze więcej! W każdy czwartek od godziny 17:00 do 20:00 serdecznie zapraszamy na organizowane przez nas spotkania z fantastyką. Rozmawiamy o tym jak – odgrywać postacie, opowiadać historie, tworzyć świat oraz kontekst fabularny, przyglądamy się technikom cosplay’owym  i sposobom przygotowania strojów. Zajmujemy się tematyką LARPową, RPGową, literacką i filmową. Dodatkowo to wszystko okraszone jest solidną porcją gier planszowych, w które gramy podczas naszych klubowych spotkań. Nasza kolekcja liczy sobie ponad 60 tytułów!

Klub prowadzi też akcję na Facebooku, zachęcając każdego do opisywania i dokumentowania swoich przygód czy to z grami planszowymi, fabularnymi, czy też karcianymi, oznaczając swoje posty hashtagiem #FantastycznaRuda.

Zapraszamy na spotkania w ramach Fantastycznej Rudy w każdy czwartek od godziny 17:00 do Miejskiego Centrum Kultury im. Henryka Bisty w Rudzie Śląskiej, tak abyśmy wspólnie mogli powiedzieć całej Polsce: „Tak fantastycznie jest tylko w Rudzie!”

Zapraszamy do odwiedzenia stron: http://www.ruda-mithrilu.pl/ oraz https://www.facebook.com/Ruda.Mithrilu

 

Udostępnij Tweetnij